Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учні Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута взяли участь у Міжнародному україно-італійському мистецькому проєкті «Птахи миру»

Дата: 12.06.2023 12:22
Кількість переглядів: 11

Твори вихованців художньої школи були представлені на урочистому відкритті виставки, що відбулося 31 травня у Флоренції. Ця виставка налічує майже 2 000 творчих робіт юних художників з різних куточків світу.

З 10 червня виставка розпочала свою подорож іншими країнами, розносячи ідеї миру та творчості. Її подальша мандрівка дозволить зустрітись й познайомитись з талантами і мистецтвом усіх учасників.

Організатори проєкту наголошують, що ця виставка є голосом України в Європі, адже вона відкриває унікальність українського мистецтва. Вони вірять, що одного дня ця виставка з'явиться в Україні і збере разом всіх авторів, які поділяться своїми творчими досягненнями. Також вони бажають всім дітям мирного та щасливого майбутнього і сподіваються, що у кожного учасника проєкту здійсниться його найбільша мрія, а внутрішній птах мистецтва подарує їм крила для досягнення творчих висот.


« повернутися

Вхід для адміністратора