Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Велосипедисти КДЮСШ№2 здобули перемоги у командному чемпіонаті України

Дата: 25.07.2023 12:22
Кількість переглядів: 121

З 20 по 23 липня у м. Вінниця відбувся командний чемпіонат України в олімпійських номерах програми, чемпіонат України в змішаній командній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) з велосипедного спорту (шосе).

Протягом трьох днів спортсмени змагалися у командному чемпіонаті України в індивідуальній гонці на час, командному чемпіонаті України в індивідуальній груповій гонці та змішаній командній гонці на час.

Спортсмени КДЮСШ №2 показали відмінні результати, майстерну злагодженість команди та вибороли значну кількість нагород.

У командному заліку в індивідуальній гонці на час, чоловіки:

ІІ місце посіли Ростислав Царан, Костянтин Рибарук, Віталій Новаковський, Андрій Підкуйко та Максим Титаренко.

У командному заліку в індивідуальній гонці на час, жінки:

ІІ місце у Єлизавети-Софії Зубкової.

У командному заліку в індивідуальній гонці на час, юніори:

І місце посіли Ярослав Кліменок, Данило Козоріз, Дмитро Капітан, Богдан Потьомко, Вячеслав Коноплянко.

У командному заліку в індивідуальній гонці на час, юніорки:

І місце вибороли Ганна Позднякова, Юлія Тичковська, Карина Потьомко, Каріна Левченко, Софія Запорожець та Іванна Трипутень.

У командному заліку в груповій гонці, чоловіки:

ІІІ місце у Ростислава Царана, Костянтина Рибарука, Віталія Новаковського, Андрія Підкуйка та Максима Титаренка.

У командному заліку в груповій гонці, юніори:

ІІ місце посіли Ярослав Кліменок, Данило Козоріз, Дмитро Капітан, Богдан Потьомко, Вячеслав Коноплянко.

У командному заліку в груповій гонці, юніорки:

І місце у Ганни Позднякової, Юлії Тичковської, Карини Потьомко, Каріни Левченко, Софії Запорожець та Іванни Трипутень.

У змішаній командній гонці, чоловіки-жінки:

ІІІ місце посіли Ростислав Царан, Андрій Підкуйко, Віталій Новаковський, Іванна Трипутень;

V місце – Максим Титаренко, Костянтин Рибарук, Ярослав Кліменок, Єлизавета-Софія Зубкова.

У змішаній командній гонці, юніори-юніорки:

І місце – Данило Козоріз, Карина Потьомко, Юлія Тичковська, Богдан Потьомко, Ганна Позднякова, Вячеслав Коноплянко.

ІІ місце – Дмитро Капітан, Каріна Левченко, Софія Запорожець.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом!


« повернутися

Вхід для адміністратора