Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У ЦНАПі відкрили патріотичну виставку

Дата: 28.07.2023 15:24
Кількість переглядів: 16

Виставка з нагоди Дня Державності України об'єднала творчість дітей, студентів та військовослужбовців. В експонованих на виставці творах прослідковується ідейна динаміка творчості на різних етапах війни, що дозволяє відчути дух національного героїзму та боротьби за свободу.

Однією із локацій є роботи лейтенанта Володимира Мукана - журналіста, редактора та засновника ютуб-каналу, який загинув навесні цього року під Бахмутом. Виставка отримала назву «Миті війни» і містить понад 20 знімків, зроблених фотокамерою загиблого героя, які передають почуття та переживання молодого журналіста під час воєнних подій.

Також на виставці представлені кращі дизайнерські плакати, підготовлені студентами та викладачами кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету (керівниця проекту - Інна Яковець). Ці роботи були створені у межах Міжнародної мистецької акції «ВОЛЬНАНОВА» і присвячені героїчному спротиву українців в повномасштабній російсько-українській війні.

Далі, експозиція продовжується виставкою кращих дитячих творів «ВОЛЬНАНОВА-діти», яка підготовлена вихованцями мистецьких шкіл міста. Організатором першого міського мистецького конкурсу «ВОЛЬНАНОВА діти» є Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута.

Цікавою особливістю виставки є її змінний характер - ці роботи будуть доступні для перегляду протягом місяця, що дає можливість якомога більшій кількості людей ознайомитись зі змістом та враженнями, які митці намагалися вкласти в свої творіння.


« повернутися

Вхід для адміністратора