Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Літній табір «Планета дитинства» відкрив свої двері для першої зміни черкаських школярів

Дата: 08.06.2022 12:37
Кількість переглядів: 13

Літній відпочинок для дітей був завжди важливим, а за сьогоднішніх обставин він є просто необхідним. І у всіх школярів, які наразі перебувають у Черкасах, така можливість є протягом всього літа. Адже у період з 7 червня по 26 серпня у середмісті працюватиме табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Планета дитинства».

Сьогодні за участі міського голови Анатолій Бондаренко, заступниці міського голови Анастасія Чубіна та заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Надії Євчак відбулось урочисте відкриття першої зміни табору.

«Черкаські діти заслуговують гарного літнього відпочинку. Особливо зараз, у час випробувань для всього нашого народу. Здорові та щасливі діти - це і є те, за що ми зараз воюємо. Бо сміх наших дітей – це символ вічності нашого народу, його стійкості і непереможності. Тому оберігати дитинство маленьких черкасців і тих діток, які стали черкасцями вимушено за останні місяці, - це наше завдання сьогодні», - привітав з відкриттям літнього табору діток Анатолій Васильович.

В свою чергу, як зазначила Анастасія Чубіна пошук місця для організації дитячого літнього відпочинку став найважливішим етапом, адже для Черкаської міської ради, як співорганізатора, головним було питання дитячої безпеки та комфорту.

«Тут є належним чином облаштоване укриття, комфортні номери, діти будуть забезпечені якісним харчуванням. А ще з ними займатимуться кваліфіковані викладачі, педагоги та тренери. Бажаю гарного відпочинку з новими друзями та чудовими позитивними емоціями!», - зазначила на початку заходу Анастасія Чубіна.

До табору запрошуються діти вікової групи 6-13 років. Тут створено необхідні умови для організованого, контрольованого і безпечного дозвілля школярів під наглядом досвідчених педагогів і тренерів у будні дні з 8:00 до 17:30, поки батьки на роботі або ж зайняті своїми справами.

Кожен день спланований таким чином, щоб діти своєчасно могли відпочивати, харчуватись, гратися та навчатись. Співорганізатор табору - Черкаська міська рада - забезпечуватиме кваліфікованих спеціалістів (педагогів, викладачів, тренерів), які будуть проводити спортивні заняття та інтерактивні ігри на свіжому повітрі, квести, вікторини, майстер-класи, екскурсії і ще багато цікавого.

Діти проживатимуть у комфортних номерах. У таборі буде дворазове повноцінне харчування (сніданок, обід) та підвечірок з виключно корисних страв зі свіжих продуктів та у відповідності до офіційно затвердженого шкільного меню, розробником якого став Євген Клопотенко.

У приміщенні будівлі табору є укриття, облаштоване згідно з нормативами безпеки: тут є 3 аварійні виходи, посадкові місця, питна вода, печиво, вбиральня, генератор та розетки.

Вартість 10 днів становить 4100 грн. Графік змін: І – 07.06-17.06; ІІ – 20.06-02.07; ІІІ – 04.07-15.07; IV – 18.07-29.07; V – 01.08-12.08; VI – 15.08-26.08.

Запис відбувається за телефоном (067) 461-53-14, (0472) 37-27-07.


« повернутися

Вхід для адміністратора