Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Оголошується конкурс на консультанта комунальної установи «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» ЧМР

Дата: 19.09.2023 12:41
Кількість переглядів: 12

Департамент освіти та гуманітарної політики ОГОЛОШУЄ конкурс на посаду консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради.

1. Найменування і місцезнаходження закладу: комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради; м. Черкаси, вул. Гоголя, 251

2. Найменування посади та умови оплати праці: консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради.

Посадовий оклад відповідно підрозділу 2 розділу І додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (14 розряд) та розділу «Інші підвищення» додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» (10% ставки).

Консультантам здійснюються виплати, визначені ст.57 Закону України «Про освіту», встановлюється надбавка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів» (зі змінами), а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

3. Вимоги до консультанта: посаду консультанта може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, строки та місце їх проведення:
 У відділ організаційно-кадрової роботи департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради особисто учасником конкурсу (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) подаються такі документи:
 - копія паспорта громадянина України
 - письмова заява про участь у конкурсі
 - резюме
 - копія документа про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня та їх копії
 - копія трудової книжки
 - письмова згода про збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються з 19 вересня по 09 жовтня 2023 року (включно).
 
 5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:
 Конкурсний відбір відбудеться 12 жовтня 2023 року за результатами:
 - знання Положення про діяльність Центру професійного розвитку педагогічних працівників;
 - презентації державною мовою стратегії розвитку Центру за напрямком роботи консультанта; співбесіда, яка проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.
 

Місце проведення конкурсного відбору: департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, м. Черкаси, вул. Гоголя, 251
 

6. Уповноважена особа надавати інформацію про проведення конкурсу та приймати документи для участі у конкурсі: Петрова Людмила, тел.0976902339


« повернутися

Вхід для адміністратора