і науки України

Вулкан став першим на чемпіонаті України з кікбоксинку серед 112 клубів України

Дата: 06.04.2023 12:42
Кількість переглядів: 27

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся з 30 березня по 2 квітня у Броварах (Київська область).

Більше 1000 учасників змагалися за нагороди на 2 рингах та на 4 татамі в різних розділах кікбоксингу.

Вулканівці у складі збірної Черкаської області взяли участь в першості країни та завоювали 63 медалі. Таким чином за рейтингом здобутих нагород спортсмени КДЮСШ "ВУЛКАН" посіли  І місце серед 112 клубів України.

У загальному командному заліку Черкаська область посіла ІІІ місце серед 23 областей України та м. Київ.

Вітаємо кікбоксерів та тренерів Юрія Зубова, Олександра Литвиненка, Василя Патруса, Едуарда Пака, Євгенія Ткаченка , Миколаєнка Влада, Грицая Євгенія з відмінним результатом!