Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаські баскетболістки та боксерки отримали світове визнання та продовжують прославляти наше місто на міжнародних аренах

Сьогодні, 12 жовтня, засідання виконкому Черкаської міської ради розпочалось із церемонії нагородження наших спортсменок та їх тренера.

11 - 19 вересня в місті Белград (Республіка Сербія) відбулись Всесвітні учнівські ігри (ISF U15 World School Sport Games), на яких збірна команда України посіла перше місце. В тому числі і завдяки "сріблу" з баскетболу 3x3, яке вибороли чотири черкаські баскетболістки - учениці ЗОШ №22: Лубенська Анастасія, Зелик Діана, Пугач Марія та Олександра. Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив їх досягнення Подяками.

Цінними подарунками були нагороджені: Шпанюк Анастасія - призерка Чемпіонату Європи з боксу серед жінок до 23 років (м. Розето, Італія, 15 - 26 червня) та Махно Кароліна - призерка Чемпіонату України з боксу серед дорослих (м. Запоріжжя, 13 - 19 вересня).

За багаторічну плідну працю, відданість обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток спорту, а також підвищення іміджу України тa мiста на міжнародних apeнax, медаллю «За сумлінну працю» та Подякою міського голови нагороджений тренер-викладач з боксу Мальований Андрій Володимирович.

Вітаємо та пишаємось!« повернутися до списку новин