Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учні Першої міської гімназії перемогли на міжнародному конкурсі «Schoolovision-2023»

Дата: 16.05.2023 12:44
Кількість переглядів: 14

Творчий колектив Першої міської гімназії став переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Schoolovision-2023», що є аналогом дитячого євробачення. Він відбувся у місті Богатиня (Польща).

У складі колективу виступили Гаркава Анна, Трофименко Ксенія, Білик Анастасія, Пукаленко Влада, Близнюк Мирослава, Діброва Катерина, Дмитренко Маріанна, Кушніренко Ліза, Горбатенко Анна, Безкопильна Діана, Білорус Каріна та Олійник Юлія.

За результатами фінального голосування серед 25 країн-учасників проєкту, черкаські гімназисти отримали 167 балів за пісню та кліп «Ми майбутнє». Це дозволило команді очолити трійку лідерів разом з Австрією та Німеччиною, які посіли друге та третє місця відповідно.

Це вже друга поспіль перемога України у цьому конкурсі, минулого року команда гімназії перемогла з піснею «Ой у лузі червона калина».

Зауважимо, що лише одна школа від країни має право представляти Україну у конкурсі.

До проєкту учасників готували Науменко Олена - координаторка проєкту, вчителька англійської мови, Марія Кісільова та Кір'янова Олена - музичні керівники, а також Євген Валовенко та Ігор Петров, які допомагали з записом пісні та створенням кліпу.

Подивитись кліп можна за покликанням: https://bit.ly/3Ib1LGA

Вітаємо талановитих учнів!


« повернутися

Вхід для адміністратора