Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаська ДМШ №3 влаштувала традиційний концерт

На звітному концерті школи «Новорічний віртуозник» талановиті діти продемонстрували свої досягнення, зокрема гру на скрипці, бандурі, саксофоні та інших музичних інструментах.

Перед початком урочистостей у кінотеатрі «Україна» організовано благодійну акцію, де учні Черкаської ДМШ №3 проводили творчі виступи та майстер-клас з плетіння патріотичних браслетів для збору коштів нашим захисникам, які виборюють право на дитяче щасливе майбутнє. Знаю, що такі душевні дрібнички на фронті надзвичайно сильно зігрівають душі наших мужніх воїнів, розчулюючи найсуворіших бійців до сліз. Тому вдячна нашим юним патріотам за їхню творчу ініціативу.

Разом із коштами, які вдалось зібрати, до хлопців відправлять ще й браслети, стрічки та малюнки від вихованців закладу.

«Дякую за величезний спектр позитивних емоцій, вашу творчість і вашу щирість, за відкриті серця, сповнені світла і добра. Сподіваюся, що в 2023 році ми проведемо концерт уже під мирним небом», - відзначила профільна заступниця Анастасія Чубіна (Anastasiia Chubina).

Дякуємо педагогічному колективу та вихованцям закладу, що створили справжню новорічну атмосферу.« повернутися до списку новин