Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські вокалісти підкорили міжнародну арену

Дата: 26.12.2022 12:45
Кількість переглядів: 16

Народний художній колектив України Вокальна студія "КАРАМЕЛЬ" Черкаської гімназії № 31 взяв участь у програмі багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ».

Програму створено в умовах воєнного стану в Україні з метою сприяння практичному продовженню мистецької освіти талановитих дітей та молоді і здійснення психологічної реабілітації учасників програм засобами мистецтва.

Програма проводиться Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Виконавчою дирекцією Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», персональний склад якої затверджений Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України і Міністерством соціальної політики України.

Міжнародна конкурсна мистецько-освітня програма для талановитих дітей і молоді відбулася на мистецькій конкурсній платформі WYACP «HARMONY».

Програма СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY»), створена у партнерстві з представництвом Міжнародної освітньо-культурної Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC), Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charitable Foundation «International Education School».

За результатами рішення журі, у склад якого входять видатні діячи культури та мистецтва з Австралії, Великої Британії, Чехії та України, Вокальна студія "КАРАМЕЛЬ" та соліст студії Тимофій Сухін стали лауреатами Першої премії в номінаці "Естрадний вокал" Ансамблі та Солісти відповідно.

Вітаємо вокальну студію з підкоренням міжнародних вершин!


« повернутися

Вхід для адміністратора