Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаські учні – переможці обласних олімпіад з біології та хімії

Черкаські учні 8-11 класів стали переможцями та призерами обласного етапу олімпіад з біології та хімії.

Переможцями та призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології стали восьмеро учнів, які представляли п’ять черкаських шкіл та гімназій.

8 клас

І місце - Ортинська Марія, Черкаська гімназія № 31 (вчитель - Юрченко Людмила Петрівна);

ІІ місце - Зінченко Юрій, Черкаська ЗОШ №19 (вчитель - Чубса Світлана Миколаївна);

ІІІ місце - Авраменко Андрій, Черкаська ЗОШ №10 (вчитель – Михайлюк Інна Іванівна).

9 клас

ІІ місце - Ковбасенко Анна, Черкаська ЗОШ №19 (вчитель - Чубса Світлана Миколаївна).

10 клас

ІІ місце - Шиян Софія, Черкаська гімназія №31 (вчитель - Юрченко Людмила Петрівна);

ІІ місце - Беценко Анастасія, ЗОШ №19 (вчитель - Чубса Світлана Миколаївна);

11 клас

І місце - Паніна Альона, Черкаська СШ №17 (вчитель - Гогайзель Ірина Юріївна);

ІІ місце - Ортинська Дарина, Черкаська гімназія №31 (вчитель - Фрідман Лариса Семенівна).

Переможцями та призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії стали 11 учнів, які представляли чотири черкаські школи та гімназії.

8 клас

І місце - Волошина Анастасія, Черкаський гуманітарно-правовий ліцей (вчитель - Ткаченко Ірина Іванівна);

ІІ місце - Шадров Кирил, Черкаський фізико-математичний ліцей (Phymly Cherkasy) (вчитель - Ткаченко Ірина Іванівна);

ІІІ місце - Сизоненко Артем, Черкаська ЗОШ №26 ім. І. Ф. Момота (вчитель - Супрунович Юлія Вікторівна).

9 клас

І місце - Хомяков Макар, Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) (вчитель - Баранова Інна Станіславівна);

ІІ місце - Трибушний Тимур, Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) (вчитель - Баранова Інна Станіславівна);

ІІІ місце - Ковальчук Марія, Черкаський гуманітарно-правовий ліцей (вчитель - Ткаченко Ірина Іванівна);

10 клас

ІІ місце - Новаківська Юлія, Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) (вчитель - Компанієць Тетяна Павлівна);

ІІІ місце - Кирилюк Ростислав, Черкаська ЗОШ №19 (вчитель - Головачова Людмила Олексіївна).

11 клас

І місце - Овод Назарій, Черкаська ЗОШ №19 (вчитель - Грабова Юлія Павлівна);

ІІ місце - Кудлай Валентин, Черкаська ЗОШ №19 (вчитель - Грабова Юлія Павлівна);

ІІІ місце - Мукомела Софія, Черкаський гуманітарно-правовий ліцей (вчитель - Ткаченко Ірина Іванівна).

Вітаємо та пишаємось!



« повернутися до списку новин