Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

ДНЗ №2 представили нову завідувачку

Дата: 01.09.2022 12:52
Кількість переглядів: 16

Сьогодні колективу дошкільного навчального закладу №2 «Сонечко» представили нову завідувачку – Ірину Миколаївну Линник.

Ірина Миколаївна має багаторічний досвід роботи у дошкіллі та раніше працювала вихователем-методистом в ДНЗ №91 «Кобзарик».

Представляла нового керівника заступниця міського голови Анастасія Чубіна, яка також подякувала попередній керівниці Галині Іванівні Коваль та вручила їй грамоту від департаменту освіти та гуманітарної політики за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

«Успішним та кращим заклад роблять не стіни, не ремонти чи прибрані подвір’я. Успішним заклад робить його колектив, яким керує професійний та відданий своїй справі керівник. Галина Іванівна саме така, вона зробила цей садочок одним із кращих в місті. Переконана, що ця грамота від департаменту це одна із численних подяк за вашу багаторічну робота. Прикро відпускати на заслужений відпочинок такого професіонала, проте сподіваюсь ця зміна – стане новим, не менш яскравим етапом у вашому житті», - подякувала пані Галині Анастасія Сергіївна.

Також представляючи нову завідувачку, Анастасія Сергіївна побажала пані Ірині успіху на новій посаді та висловила сподівання, що вона не просто продовжить справу, яку почала Галина Іванівна, а буде розвивати заклад та йти в ногу з часом.


« повернутися

Вхід для адміністратора