Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаським митцям поновлюють виділення грантів

Дата: 27.09.2022 12:55
Кількість переглядів: 14

Сьогодні рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради продовжено на 2023 рік дію міської програми виділення грантів у галузі культури.

Черкаські діячі культури та мистецтв матимуть можливість отримати гранти на створення культурної події, мистецької роботи, видання книг, поїздки на фестивалі та конкурси. Грант може бути доповнювальним або не доповнювальним.

Ця програма діє з 2018 року і протягом цих років вдалось реалізувати значну кількість творчих ініціатив. Так, у 2020 році Експертною радою були підтримані 9 проєктів, зокрема, були видані три книги, проведені унікальні мистецькі події. А минулоріч містянам припав до душі цикл літніх музичних проєктів «Cherkasy SUP Station-Event». Також у 2021 році відбувались тихі концерти «Зцілююємо мистецтвом» біля онкодиспансера, був створений неймовірний мурал за мотивами творчості Д.Нарбута та відбулась «Великодня майстерня».

«І це лише невелика частина реалізованих творчих проєктів. Масштабні плани щодо їх реалізації були і на цей рік, проте війна внесла свої корективи. Але за ці довгі місяці ми неодноразово мали можливість переконатись у надважливості мистецтва, яке створює бойовий дух та підтримує всіх нас у найскладніших ситуаціях», - зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора