Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Колектив Черкаської ЗОШ №8 допомагає нашому зоопарку

Дата: 30.03.2022 12:57
Кількість переглядів: 14

Черкаський міський міський зоологічний парк «Рошен» є парком загальнодержавного значення, дійсним членом Української асоціації зоопарків та акваріумів. На площі у 4,37 га у комфортних умовах наразі тут проживає понад 270 видів тварин з різних куточків нашої планети.

Зоопарк продовжує радувати черкасців та гостей міста, адже всі тварини залишились у місті і кожен охочий може його відвідати та отримати надзвичайно позитивні емоції. Проте мешканці зоопарку також потребують гуманітарної підтримки, яку їм вже надають українські та європейські зоопарки.

Долучились до гуманітарної місії і наші освітяни. Так, днями педагоги Черкаської ЗОШ №8 завезли до закладу солому, гарбузи та буряки.

«Мені залишається лише щоразу приємно дивуватись та дякувати нашій освітянській спільноті. Адже вони в перервах між дистанційними уроками встигають постійно долучатись до допомоги всім, кому це зараз необхідно, і про братів наших менших не забули. Ви просто молодці!», - зазначає заступниця міського голови Anastasiia Chubina.

Працівники зоопарку щиро вдячні кожному за надану допомогу й докладають максимум зусиль для збереження здоров’я всіх тварин.

Нагадаємо, що на його території можна відвідати комплекси: «Мадагаскар», «Земля ведмедів і вовків», «Акватераріум», «Папуги», «Експозиція пеліканів» та ін.


« повернутися

Вхід для адміністратора