Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах обрали нового керівника Учнівської міжпарламентської асамблеї

Дата: 25.05.2023 12:59
Кількість переглядів: 23

Вибори спікера Учнівської міжпарламентської асамблеї є важливим етапом демократичного процесу в нашому місті. Ця процедура дає учням можливість обирати свого представника, який буде голосом учнівської спільноти.

Нещодавно розпочались вибори нового керівника міжпарламентської асамблеї. Протягом двох місяців учні мали можливість ознайомитися з кандидатами на посаду спікера УМА, оцінити їхні програми та ідеї, а потім взяти участь у голосуванні, щоб обрати найбільш відповідального та здібного лідера.

Вчора в Черкаській міській раді відбувся фінальний етап виборів, де кандидати продемонстрували всі свої навички та комунікації, відбулося відкрите голосування з використанням справжніх бюлетенів.

До виборчого процесу долучились заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із заступницею директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальницею управління освіти Надією Євчак .

«Наша активна, ініціативна та творча молодь - це джерело нашої гордості. З такими молодими людьми ми можемо бути впевнені, що майбутнє нашого міста у надійних руках, і воно буде швидко та креативно розвиватись, забезпечуючи ще більший комфорт для життя та розвитку майбутніх поколінь», - зазначила Анастасія Сергіївна.

Тож, за результатами голосування, спікеркою Учнівської міжпарламентської асамблеї м. Черкаси на 2023 – 2024 навчальний рік була обрана учениця Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Менько Софія. До керівного органу Учнівської міжпаралментської асамблеї увійшли Іванова Катерина, Імамай Катерина та Бєлова Софія.

Вітаємо та бажаємо переможниці плідної роботи з черкаською учнівською молоддю для розвитку нашої громади!


« повернутися

Вхід для адміністратора