Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаський зоопарк активно приймає відвідувачів

Заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава ознайомилася із роботою КП Черкаський міський зоологічний парк "Рошен".

Нині заклад активно приймає відвідувачів. Як розповів директор зоопарку Євгеній Ван, оновлені експозиції у зоопарку збирають найбільше черкасців, адже вони красиві та зручні і для тварин, і для відвідувачів.

На сьогодні в зоопарку проживає 250 видів тварин з різних куточків планети, більше 60 тисяч особин, це разом із кормовими та експозиційним тваринами. Багато звірів у зоопарку переживають усі можливі строки свого життя, бо умови утримання для них створені максимально комфортні і наближені до природнього середовища. Найбільшими старожилами зоопарку є леви, які проживають у ньому уже більше 20 років.

Вартість вхідного квитка до зоопарку нині становить 60 та 100 грн у будні та вихідні (святкові) дні відповідно. Діє система знижок для студентів: так, у будні дні вони платять за квиток 40 грн, а у вихідні - 70, звісно, під час пред’явлення студентського квитка. Також для пільгових категорій населення вхід коштує у будні дні – 40 грн, у вихідні (святкові) дні – 70 грн.

Кожного першого четверга місяця вхід для членів багатодітних сімей становить 10 грн. з особи. А останній четвер місяця – безкоштовний для перерахованих пільгових категорій. Безкоштовно відвідати зоопарк можуть діти до 5 років, діти-інваліди з дитинства (до 18 років), діти-сироти (до 16 років) та інваліди І групи.« повернутися до списку новин