Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У міській школі відбувся захід «Гордість школи - 2023»

Дата: 25.05.2023 13:02
Кількість переглядів: 12

Традиційне свято «Гордість школи-2023», що проводиться з метою відзначення досягнень обдарованих учнів школи та підведення підсумків навчального року, відбувся у Черкаській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №26 ім. Ігоря Федоровича Момота.

Урочисті, які організовані під гаслом інтелекту, гордості й таланту, відвідали міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Anastasiia Chubina та депутат Черкаської міської ради Араік Рафікович Мкртчян. Вони завітали до школи, щоб привітати учнів, батьків та педагогічний колектив з їхніми досягненнями та відданим навчальним роком.

Під час заходу учні мали змогу продемонструвати свої таланти та вміння. Крім того, дипломами, грамотами і подяками посадовці нагородили учнів-переможців різноманітних олімпіад і конкурсів, лідерів шкільного самоврядування, а також педагогів, батьків, благодійників і меценатів.

«Попри усі труднощі військового часу, Ваша школа не припиняє свою роботу і залишається важливим центром освіти та розвитку. Вона відображає турботу суспільства та активно допомагає у наближенні до Перемоги і відновленні України на нових, сучасних принципах. Колектив віддає все можливе, щоб забезпечити стабільний освітній процес і надавати учням необхідні знання та навички для подальшого розвитку. Пишаємося закладом, який не лише виконує свої освітні обов'язки, але й активно сприяє будівництву нової, сильної України, яка має сучасні цінності і принципи», - зазначила Анастасія Сергіївна.

Це свято стало чудовим способом відзначити досягнення та працю всіх причетних до навчального процесу у школі. Воно підкреслило значення інтелектуального та творчого розвитку, а також важливість якісної освіти та підтримки талановитої молоді, що сприяє розвитку суспільства.


« повернутися

Вхід для адміністратора