Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
 

Черкаську вчительку відзначили державною нагородою України

Дата: 28.09.2023 16:13
Кількість переглядів: 7

Сьогодні заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із начальником управління освіти Черкаської ОВА Валерієм Данилевським, директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Бєловим та заступницею начальника управління освіти Черкаської ОВА Оксаною Сумішіною вручили відзнаку «Заслужений вчитель України» Радько Ірині Анатоліївні, учительці хімії Першої міської гімназії.

Нагороду пані Ірина отримала за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

Крім того, Ірина Анатоліївна успішно готує учнів, які стають переможцями всеукраїнських та міжнародних олімпіад. Серед них і Олександр Запорожець, який посів друге місце на Міжнародній олімпіаді з хімії, що відбулася в Японії. Зараз Олександр навчається в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті хімії.

«Пишаємось, що наша освітянська родина поповнилася ще одним учителем, який відзначений такою високою нагородою. Бажаємо пані Ірині подальших досягнень у навчанні та вихованні молодого покоління, нескінченного ентузіазму та невичерпної енергії у неймовірно важливій роботі», - відзначила Анастасія Сергіївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора