Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

«У Черкасах на біженці чекає все необхідне, а військовики можуть бути упевненими, що наше місто - надійний і дієвий тил», - Anastasiia Chubina

Дата: 11.03.2022 13:40
Кількість переглядів: 16

«У Черкасах на біженці чекає все необхідне, а військовики можуть бути упевненими, що наше місто - надійний і дієвий тил», - Anastasiia Chubina

Ще до війни всі ми часто чули, що школа – другий дім. Сьогодні черкаські школи показують, що вони - це велика родина, яка готова швидко організуватися та допомогти українським захисникам.

Черкаська загальноосвітня ЗОШ №26 ім. І.Ф.Момота взяла на себе місію з виготовлення консервації тушкованого м’яса для ЗСУ та ТРО.

Директорка школи Галина Титаренко, як справжня мама та українська жінка, об’єднала навколо себе черкаських господинь: вчителів, мам учнів школи, простих жінок із мікрорайону. 24/7 вони працюють і готують продукцію.

За короткий час школа вже виготовила понад 1000 банок курячої та рибної «тушонки».

«Я ніколи в житті не думала, що в мене колись буде друга кваліфікація, пов’язана із таким виробництвом. Але нам все вдалося, головне було все почати, організувати. Люди дуже охоче допомагають: від великих підприємств, до звичайних черкасців. Хтось приносить банки, хтось купує м’ясо. На разі в нас є достатньо продукції для виробництва, не вистачає тільки автоклавів. Тому звертаємося до громади, хто має можливість, надайте будь-ласка у тимчасове користування автоклави» - звертається до черкасців Галина Титаренко.

В свою чергу заступниця місткого голови Анастасія Чубіна, яка курує освітню галузь та, власне, займається організацією тимчасового перебування переселенців у місті та забезпеченням фронту харчами, відзначає, що пишається черкащанами, адже вони буквально за кілька днів самоорганізувалися і налагодили цілодобову роботу. Тому у Черкасах біженці зустрінуть теплий прийом, їм тут допоможуть усім, чим можна, а військовики можуть бути упевненими, що наше місто - надійний і дієвий тил.

????Довідково: Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26

ім. І.Ф.Момота названа на честь українського прикордонника, генерал-майора Ігоря Федоровича Момота. Він був Начальником Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України. Заступником начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Під час російсько-української війни на Донбасі обороняв український кордон в Донецькій та Луганській області як начальник мотоманевреної групи прикордонників. Загинув внаслідок удару реактивної артилерії під Зеленопіллям. Школу названо іменем Героя у 2015 році.


« повернутися

Вхід для адміністратора