Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Без вихідних: у черкаських школах готують домашню їжу, присмачену любов’ю та вірою у перемогу

Кожен тиловий «фронт», що черкасці розгорнули в нашому місті, працює на повну, без перерв та вихідних. У наших навчальних закладах наразі набирає обертів фронт з приготування домашньої їжі. Кухарі навчальних закладів разом із добровільними помічниками щоденно та без вихідних готують для захисників смачну домашню їжу.

Черкаські ЗОШ № 2 та 10 стали одними з перших шкіл, де почали готувати та одразу передавати військовим справжню домашню їжу. Кухарі цих закладів працюють майже без відпочинку, тому там будуть раді всім помічникам. Окрім цього, школам постійно необхідний одноразовий посуд та будь-які продукти харчування.

«Я щиро вдячна всім нашим кухарям та тим, хто їм допомагає. Вони роблять свою справу, не зважаючи на втому. Я впевнена, що вони навіть не уявляють, наскільки кожна тарілка їх смачнючої їжі здатна не лише нагодувати наших бійців, але й зігріти їх душу домашнім теплом та дати їм сил продовжувати знищувати окупантів», - наголошує заступниця міського голови Анастасія Чубіна.« повернутися до списку новин