Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

9 призових нагород здобули юні митці БМЦ

Дата: 28.12.2020 14:00
Кількість переглядів: 22

Новими досягненнями закінчується 2020 рік у ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР. 9 призових нагород здобули юні митці закладу в обласній виставці-конкурсі «Мистецтво оригамі», а вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» – Поліна Топчій, нагороджена Подякою комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» за проведення відео майстер-класу для гуртківців закладів позашкільної освіти.

Паперові експонати вихованців Центру компетентне журі оцінювали згідно з критеріями: візуальне враження, трудомісткість виготовлення, відповідність вимогам дизайну, якість, творчий підхід, композиційність, оригінальність задуму та відповідність темі «Місто майбутнього». Кожний дитячий виріб вражав своєю креативністю та майстерністю, мав свою неповторну індивідуальність та характер.

Також були і відзначені талановиті педагоги Багатопрофільного молодіжного центру: Наталія Оснач та Людмила Монько нагороджені Подякою за сприяння розвитку оригамі в області, творчий підхід та високий рівень проведення майстер-класів із оригамі в онлайн-форматі; Вікторія Кулак і Ганна Величко – Грамотою за якісну підготовку вихованців до обласної виставки-конкурсу.

Пишаємося нашими вихованцями та керівниками гуртків і бажаємо їм творчих успіхів!


« повернутися

Вхід для адміністратора