Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Вихованці БМЦ представили свої творчі доробки, на конкурсі-виставці «Новорічний калейдоскоп»

Талановиті вихованці та педагоги ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР створили святковий настрій, представивши свої творчі доробки, на конкурсі-виставці «Новорічний калейдоскоп», що відбувся днями у закладі. Тематичний захід організований з метою пропаганди серед дітей та молоді бережливого ставлення до природи; формування практичних умінь та навичок вихованців у виготовленні новорічно-різдвяних композицій; сприяння розвитку фантазії, майстерності виконання та дизайнерських здібностей.

Виставкова експозиція  налічує 94 дитячі вироби у двох напрямах: «Новорічна флористика» та «Ялинкова іграшка». Юні невтомні митці закладу продемонстрували неабияку уяву та художній талант. Дитячі роботи виконані в різних техніках та стилях із використанням різноманітних матеріалів.

Найкращі 10 експонатів візьмуть участь у мистецькому проєкті «Відчуй себе чарівником» за тематикою «Еко – іграшка», який організовує департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.« повернутися до списку новин