Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Понад 45 тис грн. для військових зібрали під час благодійної фотосесії #вишиваємо_перемогу

Дата: 19.05.2022 14:02
Кількість переглядів: 13

Не тільки зробити красиве фото у вишиванці, а й підтримати воїнів-черкащан могли учасники благодійної фотосесії «Вишиваємо перемогу». Її до Дня вишиванки організувало Управління інформаційної політики ЧМР спільно з Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Умови участі були прості. У сквері «Юність» розмістили фотозону у етностилі, а поряд встановили скриньку, куди можна було робити благодійні внески для потреб військових. Світлини на волонтерських засадах робили відомі черкаські фотографи Олександр Якимович та Ольга Степан`ян.

Ініціатива знайшла великий відгук у серцях черкащан. Тож бажаючих взяти участь у благодійному фотосеті було настільки багато, що волонтерам довелося працювати на локації на годину довше від запланованого – з 13.00 до 19.00. За шість годин роботи фотозони сотні людей зробили понад півтори тисячі світлин.

«Дякую усім, хто долучився до цієї доброчинної акції. Я вкотре переконуюся, що у нашому місті живуть не лише красиві, патріотичні, щирі, а й щедрі та небайдужі люди. Завдяки спільним зусиллям кожного вдалося зібрати 45311 гривень. Їх ми передамо нашим захисникам, які наразі змушені замість вишиванок носити бронежилети, аби над нашою Україною було мирне небо», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Усі фото, зроблені під час під час благодійної фотосесії «Вишиваємо перемогу», завантажили на файлообмінник та опублікували на сторінках Черкаської міської ради в соціальних мережах (Facebook, Telegram).

https://fex.net/ru/s/nzsblcp, https://fex.net/ru/s/97oop5m;

https://fex.net/ru/s/ank2oxt.


« повернутися

Вхід для адміністратора