Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Ще 15 спортсменів отримуватимуть міські стипендії

Дата: 17.03.2021 14:07
Кількість переглядів: 13

Додатково 15 спортсменів отримають стипендії міської ради та міського голови передбачені «Програмою розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки».

Ця Програма успішно діє в Департаменті освіти та гуманітарної політики з 2017 року, відповідно якої було передбачено виплату 50 стипендій спортсменам, їхнім тренерам та спортсменам з інвалідністю. Проте цьогоріч виконавчий комітет затвердив рішення її дофінансування та, відповідно, збільшення кількості стипендіатів.

«На початку року ми вже визначали близько 50-ти стипендіатів, проте ця цифра замала, оскільки у нашому місті є безліч талановитих спортсменів, яких, беззаперечно, потрібно заохочувати, стимулювати та мотивувати на нові перемоги. Адже саме вони мають примножувати міські здобутки та прославляти Черкаси на всіх рівнях», - зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Отже, сьогодні колегіально на засіданні комісії було відібрано ще стипендіатів у різних категоріях, які починаючи вже з березня щомісячно отримуватимуть кошти. Ними стали:

1.Провідні спортсмени самбістка Анастасія Комович (Сапсай) та кікбоксер Валерій Піднебесний, а також їхні тренери Володимир Римар та Ігор Приходько (отримуватимуть стипендію в розмірі 2,5 мінімальної зарплати).

2.Перспективні спортсмени Єлезавета Нечитайло, Олександр Примаченко, Артем Шевченко, Анастасія Тихомирова, Олександр Каракай, Олексій Культенко, Олександр Дьячук, Артур Єфремов (отримуватимуть 1,2 мінімальні заробітної плати).

3.Баскетболісти Аріна Каїрцева, Катерина Катренко, Діана Зелик, Марія Пугач, Дмитро Нагорний (також отримуватимуть 1,2 мінімальні заробітної плати).


« повернутися

Вхід для адміністратора