Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

До дня початку повномасштабного вторгнення в Черкасах відкрили тематичну інсталяцію

Дата: 24.02.2023 14:42
Кількість переглядів: 13

Сьогодні у середмісті Черкас встановили тематичну інсталяцію під назвою «365 днів Незламності», яка створена спеціально до дня початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Так, на одній з центральних площ міста встановили 365 відстріляних бойових гільз, з яких «проростають» соняхи. Ці гільзи символізують кожен день, коли ворог обстрілював наші міста, нашу землю, а саме ці квіти обрані, оскільки вони є уособленням миру та процвітання, нової надії та життя, боротьби та нашої спільної Перемоги.

Війна - це страшне слово, і ще страшніше те зло, яке вона означає. 24 лютого 2022 року ми запам‘ятаємо на завжди, бо ми прокинулись в іншому світі, де через нічим невмотивовану агресію одна країна може напасти на іншу, абсолютно мирну.

Проте ми - українці - здивували весь світ своєю незламністю, бо стали на захист своєї держави майже голіруч. Ми примусили весь світ ще раз перечитати підручники історії і усвідомити: добро має бути озброєним і рішучим. Ми продовжуємо воювати за державу, свої принципи, рідні домівки, і вже навіть наш ворог розуміє, що ми обов’язково Переможемо.

Відзначимо, що центром інсталяції стало серце «Війна – це біль» черкаського скульптора Романа Турецького. В свою чергу це ж як серце України - понівечене, розтерзане, але живе.

Тематична інсталяція буде діяти продовж 3 днів, як нагадування про незламність та мужність нашого народу у боротьбі за право вільно жити у своїй вільній країні. Тож всі бажаючі зможуть відвідати її, щоб відчути: непереборну силу життя неможливо вбити чи зупинити, воно все одно проросте, навіть крізь смерть.


« повернутися

Вхід для адміністратора