Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах завершився міжнародний шаховий турнір

Дата: 12.03.2021 14:44
Кількість переглядів: 25

Вчора у Черкасах завершився перший історичний шаховий міжнародний титульний турнір «Konsalt Chess Master» (IM-group). У якому взяли участь представники 5 шахових федерацій світу: України, Бельгії, Туреччини, Франції та Чехії. Змагання проводилися за коловою системою в 9 турів. Учасників у турнірі було 10, серед них 3 міжнародних гросмейстера, 1 жіночий міжнародний гросмейстер, 3 майстра ФІДЕ та 1 жіночий майстер ФІДЕ. Шахісти боролися за бал міжнародного майстра, а шахістки могли поборотися ще й за бал жіночого міжнародного гросмейстера та жіночого міжнародного майстра.

Після дуже напруженої гри, перемогу в турнірі, а разом з цим і перший свій бал міжнародного майстра з шахів виборов майстер ФІДЕ Дмитро Кушко з Харкова. Юнак дуже багато часу присвячує шаховій підготовці та тренуванням, тож перемога у такому представницькому турнірі без жодної поразки цілком заслужена. «Срібло» виборов міжнародний гросмейстер Вадим Малахатько, який представляє шахову федерацію Бельгії. Він також пройшов всю дистанцію без поразок, відставши від переможця лише на півочка. Третє місце посів міжнародний гросмейстер Олексій Кислинський, який представляє шахову федерацію Чехії.

Серед жінок кращий результат виборола харків’янка Марія Бердник, яка виконала бал жіночого міжнародного майстра набравши при цьому на 1 очко більше норми. Друге місце зайняла жіночий міжнародний гросмейстер Євгенія Долуханова з Харкова. На третьому місці жіночий майстер ФІДЕ Kocyigit Buse Naz, яка представляє шахову федерацію Туреччини.

Єдиний представник Черкащини майстер ФІДЕ Віктор Романчук посів 8 місце і завдяки цьому, турніру отримав величезний досвід у боротьбі з міжнародними гросмейстерами.

Всі учасники міжнародних змагань відзначені Подякою міського голови.

Після нагородження та закриття турніру жіночий міжнародний гросмейстер, Чемпіонка України 2009 року, Євгенія Долуханова провела сеанс одночасної гри для вихованців шахового клубу «Дебют» Багатопрофільного молодіжного центру та найсильніших дітей нашого міста, для яких зустріч і гра з гросмейстером були справжнім святом, що запам’ятається на все життя.


« повернутися

Вхід для адміністратора