Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У черкаських школах поки не будуть продовжувати канікули та переходити на дистанційне навчання

Дата: 18.03.2021 14:55
Кількість переглядів: 18

У Міністерстві освіти і науки України рекомендують у разі погіршення епідеміологічної ситуації заклади загальної середньої освіти та заклади професійно-тихнічної освіти переводити на дистанційну форму навчання або ж продовжувати канікули.

Як зазначає заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава, поки в нашому місті такої необхідності немає.

«Як і заплановано, канікули у школах міста розпочнуться з 22 березня. Продовжувати їх поки не будуть. Доки показники захворюваності не будуть зростати до критичних, і у нас буде можливість продовжувати навчання, ми це будемо робити. Звісно, якщо наша область перейде до «червоної» карантинної зони, і будуть відповідні накази Уряду для переведення учнів на дистанційну форму навчання, - ми це обов’язково зробимо. Адже ризикувати життям та здоров’ям черкасців не можна», - зазначає Марина Гаркава.

Станом на сьогодні на карантині в Черкасах перебуває 6 класів.

Зазначимо, наразі для закладів освіти діють карантинні обмеження, які визначені постановою Кабінету Міністрів №104 від 17 лютого 2021 року. Забороняється: відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більше ніж 50% учнів та персоналу закладу та проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю учнів з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).


« повернутися

Вхід для адміністратора