Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

ЮНІСЕФ передали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених школярів у Черкасах

Дата: 20.04.2022 15:03
Кількість переглядів: 24

70 великих спортивних наборів, 40 коробок із спортивними товарами, набори для раннього розвитку, шкільне приладдя, набори для творчості та організації дозвілля, речі для дитинства та багато чого іншого передали нашому місту UNICEF Ukraine в рамках ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді.

Оглянули вантаж міському голові Черкас Анатолій Бондаренко та його заступниця, кураторка галузі освіти Анастасія Чубіна.

«Все це буде передано нашим закладам освіти для того щоб розподілити між внутрішньо переміщеними учнями. Ми маємо допомогти адаптуватись діткам переселенцям в нашій громаді та спростити процес навчання, та зробити максимально комфортні умови, щоб вони відчували себе як вдома, як до війни. Тому ця гумантарка для нас дуже важлива», -зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Довідково: Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд надає допомогу дітям держав, що розвиваються. Фонд є лауреатом Нобелівської премії Миру 1965 р.

#освітаЧеркас


« повернутися

Вхід для адміністратора