Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Рятувальники провели навчання-інструктаж для черкаських моряків

Дата: 24.11.2021 15:06
Кількість переглядів: 15

Нещодавно ДСНС України у Черкаській області підписали Меморандум про співпрацю з КПНЗ «Клуб юних моряків з флотилією», в рамках якого передбачено проведення спільних навчальних, тренувальних та пізнавальних заходів.

Розпочалась реалізація Меморандуму з навчання-інструктажу, під час якого фахівці ДСНС ознайомили учнівську молодь з характеристиками та видами вибухонебезпечних предметів, розповіли про особливості конструкції кожного з них та рівень небезпеки і пошкоджень, які вони можуть спричинити. Також юні моряки дізнались про правила дій під час виявлення таких пристроїв. До того ж, кожен зі школярів зміг відчути себе справжнім вибухотехніком, адже вони отримали можливість попрацювати із міношукачем у спецзасобах захисту, що використовують такі фахівці.

Завдяки зразкам вибухонебезпечних предметів, що принесли із собою «надзвичайники», діти отримали чудову можливість побачити в реальності ці предмети, дізнатись про їх приховану небезпеку та таким чином закріпити отримані теоретичні знання.

Вітаємо Черкаський Клуб Юних Моряків та Головне управління ДСНС України у Черкаській області з вдалим та цікавим початком реалізації Меморандуму та бажаємо досягнути поставлених ним цілей і спільних проєктів!


« повернутися

Вхід для адміністратора