Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаська мисткиня перетворює залишки війни на витвори мистецтва

Дата: 22.09.2022 15:07
Кількість переглядів: 16

Не зважаючи на юний вік, Катерина Заріцька відома не лише у Черкасах, але й далеко за межами міста своїми творчими роботами та перемогами на численних творчих конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Катерина – вихованка Народного художнього колективу - студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр». За роки навчання вона чудово опанувала мистецтво малювання, кераміку та інші техніки з декоративно-прикладного мистецтва. І зараз є керівником студії «Розквіт» свого рідного закладу, де, не зважаючи на юний вік, сама навчає дітей творчості.

Війна внесла корективи також і в її життя: дівчина із самих перших днів і дотепер знайшла себе у волонтерстві, проте мистецтво – понад усе. Вона продовжує творити, але тепер замість скринь розписує гільзи від ракет.

І саме завдяки фантазії мистикині носії страшних руйнувань стають полотном для творчості, даруючи нам віру у мир та в те, що наша країна знову стане квітучою і прекрасною, а шрами від ракет наша земля сховає під неймовірними садами та полями.


« повернутися

Вхід для адміністратора