Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

На День міста влаштовують перегони для дітей

Дата: 08.09.2021 15:10
Кількість переглядів: 16

Перегони на самокатах, велобігах, гіробордах, картах та інших дитячих “транспортних засобах”  відбудуться у Черкасах на День міста, 18 вересня. До участі запрошується малеча, віком від 0 до 12 років.

Дитячі перегони “Круть-Верть” - це спільна ініціатива Черкаської міської ради, Автомобільного клубу “Черкаси” та картинг-клубу “Черкаси”.

- Це буде не просто розвага для дітей. Перегони “Круть-верть” мають значно серйознішу мету - ми хочемо в ігровій формі донести до малечі важливість дотримання правил дорожнього руху. Зокрема, не перебігати дорогу, тримати дорослих за руку, носити світловідбивний жилет, робити зауваження дорослим, коли ті йдуть на заборонений сигнал світлофору, в автомобілі - сідати у дитяче крісло тощо.  Нашу ініціативу підтримала Автомобільна федерація України, де вже давно напрацьовують програми щодо основ безпеки руху для дітей, - розповідає відомий черкаський гонщик, співорганізатор Андрій Яроменко.

Перегони відбуватимуться у декількох категоріях: самокати, електросамокати, гіроборди, велобіги, дитячі електромобілі, картинги.

Категорія “електромобілі” матиме два напрямки: перший - для найменших, коли машинкою дистанційно керують батьки, інший - коли за кермом автівки “їхатиме” сама дитина.

Беріть самокати, велобіги, гіроборди, дитячі електромобілі, електросамокати та приїздіть на перші дитячі перегони “Круть-Верть”.

Попередня реєстрація обов'язкова, адже кількість учасників обмежена https://cutt.ly/FWFPyBq

Організатори наголошують, що до перегонів малеча допускатиметься за наявності засобів захисту (шоломів, наколінників, нарукавників)

Картинги для змагань надасть черкаський картинг-клуб. Та для участі у цій категорії діти вже повинна мати навички їзди на цьому різновиді техніки  і професійне екіпірування.

Старт змагань о 13:00 біля Долини троянд.

Детальніше https://www.facebook.com/events/6752868451420528?ref=newsfeed


« повернутися

Вхід для адміністратора