Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах розпочався дводенний I Всеукраїнський учнівський та студентський конкур фортепіанної музики «Piano Junior»

Дата: 27.05.2021 15:12
Кількість переглядів: 15

Близько 80 учасників із 12 областей України продемонструють свої вміння у Черкаській дитячій музичній школі №1 ім. М. В. Лисенка. Оцінювати конкурсантів буде професійне журі на чолі з Народним артистом України Юрієм Котом.

«Це непересічна культурна подія для нашого міста. Адже ми вперше приймаємо в себе такий вузькопрофільний музичний конкурс. Це хороша можливість для наших черкаських музикантів не тільки продемонструвати високий рівень знань та умінь, а і ще перейняти досвід у провідних музикантів України. Бажаю всім діткам удачі і натхнення і сподіваюсь», - говорить заступниця міського говорить Анастасія Чубіна.

Міський голова Анатолій Бондаренко також відзначив, що міська влада приділяє значну увагу розвитку мистецької освіти. Зокрема, нещодавно для музичної школи № 1 були придбані нові музичні інструменти, зроблений ремонт у коридорах та в концертній залі.

Загалом же цього року з бюджету виділено майже 8 млн грн на капремонти і поповнення матеріально-технічної бази усіх мистецьких шкіл міста. Крім того, учні цих закладів отримують стипендію міського голови за перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, а викладачі переможців – грошову винагороду. Цього року це 5000 гривень кожному педпрацівникові.


« повернутися

Вхід для адміністратора