Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаська школярка стала призеркою наймасштабнішого в Україні шахового турніру

Рада шахових клубів міста Києва, Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки Федерації шахів України проводять серію турнірів Відкритий Кубок Києва "Гран-прі 64". Його мета - популяризувати шахи серед молодого покоління, адже ця гра є найбільш інтелектуальною у світі і при цьому поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту водночас.

Це наймасштабніший в Україні шаховий захід, турніри якого відбуватимуться щомісяця, починаючи з січня. Найсильніші за результатами всіх турнірів шахісти у травні змагатимуться за Гран-прі.

За результатами Першої Ліги першого основного турніру Відкритого Кубку Києва «Гран-прі 64», що відбувся наприкінці січня, учениця 8 класу Черкаська спеціалізована школа 28 Олександра Антонова виборола ІІІ загальне місце серед сотні учасників із 14 регіонів країни та І місце серед дівчат.

Наша Олександра має чудові шанси потрапити до травневого суперфіналу! Вітаємо та тримаємо «кулачки»!« повернутися до списку новин