Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Увага! Оголошення!

Дата: 17.10.2023 15:25
Кількість переглядів: 28

Департамент освіти та гуманітарної політики оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

1. Найменування і місцезнаходження закладу: комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради; м. Черкаси, вул. Гоголя, 251

2.Найменування посади та умови оплати праці: директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради.

Посадовий оклад відповідно підрозділу 2 розділу І додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (15 розряд) та розділу «Інші підвищення» додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 р. № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» (10% ставки).

Директору Центру здійснюються виплати, визначені ст.57 Закону України «Про освіту», встановлюється надбавка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів» (зі змінами), а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

3. Вимоги до директора: посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра(спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, строки та місце їх проведення:

У відділ організаційно-кадрової роботи департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради особисто учасником конкурсу (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) подаються такі документи:

  • копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі;
  • резюме;
  • копія документа про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня та їх копії;
  • копія трудової книжки;
  • письмова згода про збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються з 17 жовтня 2023 року по 06 листопада 2023 року (включно).

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Розгляд документів осіб, які подали для участі у конкурсі, відбудеться 07 листопада 2023 року.

Конкурсний відбір відбудеться 08 листопада 2023 року за результатами:

  • презентації державною мовою стратегії розвитку комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради;
  • знання основ управління діяльністю  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»;
  • співбесіда, яка проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Місце проведення конкурсного відбору: департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, м. Черкаси, вул. Гоголя, 251

6. Прізвище та ім’я, номер телефону уповноваженої надавати інформацію про проведення конкурсу та приймати документи для участі у конкурсі:

Деханова Валентина, тел.54-39-56

 


« повернутися

Вхід для адміністратора