Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

"Черкаські Мавпи-09" отримали подяки міського голови Черкас

Юні баскетболісти команди «Черкаські Мавпи-09» другий рік поспіль стали Чемпіонами України. Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із заступницею Анастасією Чубіною завітали до їхньої тренувальної зали та привітали зі знаковою перемогою.

Також за популяризацію занять фізичною культурою і спортом у Черкасах, високі спортивні досягнення та здобуття першого місця в ХІХ чемпіонаті України з баскетболу серед команд юнаків Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2020/2021 років спортсменів та тренерів відзначили подяками міського голови.

"Ми багато уваги приділяємо розвитку спорту та фізичної культури міста, підтримуючи і спортсменів, і тренерів, вкладаючи кошти у ремонти спортивних шкіл та залів. І дуже приємно, коли місто отримує такі результати – прекрасні приводи для гордості нашими вихованцями. Це надзвичайно надихає працювати на благо спортивної спільноти із ще більшим завзяттям", - говорить заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.« повернутися до списку новин