Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Вчительку Черкаського колегіуму «Берегиня» привітали з ювілеєм та нагородили медаллю «За сумлінну працю»

Дата: 07.04.2021 15:27
Кількість переглядів: 15

Сьогодні, свій ювілей – 70 років - відзначає заступниця директора та вчителька Черкаського колегіуму «Берегиня» Валентина Москальчук. Щоб її привітати, до закладу завітали заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава та начальник управління економічного розвитку, планування, звітності та обліку департаменту освіти департаменту освіти Bohdan Belov.

Так, за заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Валентину Михайлівну нагородили медаллю «За сумлінну працю».

«Вчитель – це не професія, це покликання. Вчитель - це людина, яка формує не просто світогляд майбутніх поколінь, а, по суті, визначає, якою буде країна за 20 – 30 років. Адже чим освіченішою, ерудованішою, начитанішою, грамотнішою, різнобічнішою, розумнішою вийде за шкільні двері наша черкаська молодь, тим успішнішими будуть і Черкаси, і Україна. Ми надзвичайно вдячні вам за вашу самовідданість, за ваші знання та життєвий досвід, якими ви щедро ділитесь із юними черкасцями. Завдяки вам наше місто розвиватиметься і процвітатиме», - зауважила Марина Гаркава.

Відзначимо, що за сумлінну багаторічну працю Валентина Михайлівна нагороджена грамотами міського та Головного управлінь освіти і науки, департаментів Черкаського міськвиконкому та Черкаської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, присвоєно почесне педагогічне звання «Заслужений учитель України».


« повернутися

Вхід для адміністратора