Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відбувся останній захід соціального проєкту «Моя родина - територія любові»

Дата: 09.06.2023 15:27
Кількість переглядів: 22

Сьогодні на базі черкаського дитячого садочку створили родинне свято. Головною метою цього заходу, як і попередніх, було продемонструвати та нагадати батькам, як важливо проводити час зі своїми дітками, а також протидіяти домашньому насиллю.

Тож, для дітей та їхніх батьків діяли різноманітні активності: цікаві експеременти, творча майстерня, поліцейський патруль, волонтери та інші розваги й майстер-класи.

На захід завітали профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна, заступниця начальника служби у справах дітей Лариса Кошова та заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики - начальниця управління освіти Надія Євчак.

«Дякуємо всім організаторам, завідувачкам дитячих садочків, батькам, службі у справах дітей за активну участь. Ця ініціатива підкреслила важливість зміцнення родинних зв'язків та пропагування сімейних цінностей. Завдяки цьому соціальному проєкту вдалося створити гармонійне середовище, де всі учасники мали чудову можливість активно провести час зі своїми дітками та отримати корисні знання», - відзначила Анастасія Чубіна.

Окрім того, посадовиця від імені міського голови Анатолій Бондаренко відзначила Подякою людей, які заслуговують на повагу, адже їхня праця спрямована на соціально-психологічну реабілітацію дітей:

Бондар Мирославу Ільківну, директора КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Здоренко Лідію Анатоліївну, вихователя-методиста КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Рясну Олену Вікторівну, заступника директора Черкаської ЗОШ I-III ст. №8.

Фесун Світлану Євгеніївну, соціального педагога Черкаської ЗОШ I-III ст. №7.

Каручок Віру Миколаївну, соціального педагога Черкаської ЗОШ I-III ст. №2.

Нагадаємо, що цей проєкт вдалося реалізувати у рамках Програми соціального захисту дітей міста Черкаси на 2023-2025 роки.


« повернутися

Вхід для адміністратора