Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Три дні залишилося до завершення реєстрації в Робочу групу зі створення бренду Черкас

Дата: 28.01.2022 15:30
Кількість переглядів: 19

Багато заявок черкасці вже надіслали організаторам процесу брендування Черкас. Надійшли анкети від митців, журналістів, представників галуз ІТ, бізнесу, туристичної, освітньої галузі тощо.

Проте реєстрація ще триває та кожен охочий може надіслати свою анкету до 31 Три дні залишилося до завершення реєстрації в Робочу групу зі створення бренду Черкассічня. Заповнити її можна перейшовши за посиланням: https://cutt.ly/sOoeYJm

Нагадаємо, що у Черкасах розпочався процес брендування, що триває декілька місяців та стане основою для подальшої розробки брендингу та іміджевої стратегії міста. Зараз Департамент освіти та гуманітарної політики спільно з Агенцією туристичних ініціатив та компанією White Studio Design розпочали роботу над створенням іміджевої стратегії міста Черкаси, айдентики та брендбуку.

Долучитись до цього процесу може кожен містянин: студенти, учні, науковці, творчі люді, політики, бізнес і всі ті, хто любить наше місто і хоче «допомогти йому» розкрити прихований потенціал та вразити всю Україну.

Для висвітлення процесу брендування Черкас також створили сайт. Там ви можете знайомитися із етапами розробки бренду, туристичними принадами міста або просто подивитися красиві фото різних локацій Черкас: https://cherkasy-promo.com


« повернутися

Вхід для адміністратора