Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Перша міська гімназія взяла участь у міжнародному проєкті

Дата: 22.02.2023 15:30
Кількість переглядів: 16

В освітньому центрі «Bredbeck» відбувся форум TRIYOU для координаторів міжнародних зустрічей з Німеччини, Польщі та України. У ньому взяла участь вчителька англійської мови Першої міської гімназії Олена Науменко.

Організатори заходу ГО «Tolerance in You» та Фундація Польсько-німецької співпраці молоді DPJW Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży в рамках проєкту LIKHTAR, за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Метою форуму було встановлення контактів з партнерами із Польщі та Німеччини, отримання фінансування, налагодження дружніх відносин та обговорення майбутніх проєктів для учнівської молоді.

Під час робочої зустрічі відбулися нові партнерські знайомства та спілкування з представниками різних міжнародних організацій в атмосфері довіри і пошуку рішень.

На майстер-класах ознайомилися з новими інструментами подолання травми, з практичними методами організації молодіжних тристоронніх обмінів, вели дискусії щодо викликів у неформальний освіті після повномасштабного вторгнення в Україну.

Вже там гімназія була зареєстрована та розпочала роботу на міжнародній платформі «Dina».


« повернутися

Вхід для адміністратора