Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаська молодь стала учасниками регіональної сесії

Дата: 22.02.2023 15:32
Кількість переглядів: 18

18 та 19 лютого делегація Учнівської міжпарламентської асамблеї на чолі із спікеркою Анною Кравченко взяли участь у роботі регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту у м. Київ.

Перший день розпочався із team-building, під час якого члени комітетів познайомилися один з одним та виконали інтелектуальні завдання, метою яких було створення комфортної атмосфери для найефективнішої роботи комітету. Обговорили проблемні теми, які переважно стосуються поточних європейських політичних, економічних та соціальних питань.

Представниці УМА працювали у комітеті ITRE, який відповідає за промислову політику, політику ЄС у сфері досліджень та інновацій, космічну політику, енергетичну політику та застосування нових технологій.

Протягом другого дня члени кожного комітету представили свої резолюції і спільно із колегами з інших комітетів провели дебати, захищаючи своє бачення вирішення тієї чи іншої проблеми. За результатами обговорень всі резолюції запропоновані дівчатами були ухвалені одноголосно.

Затверджені резолюції будуть надіслані до Європейського Парламенту на розгляд як ініціативу європейської молоді.

«Черкаська молодь надзвичайно активна, прогресивна та ініціативна. Пишаємося нашими учнями, які в черговий раз доводять, що здатні змінювати не лише наше місто, а й всю країну» - зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора