Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Для мистецьких шкіл Черкас затвердили щомісячну плату за навчання та список пільгових категорій

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету підтримали рішення про розмір плати за навчання на  2022-2023 навчальний  рік та встановлення додаткових пільг за навчання у мистецьких школах Черкас.

Отже, від повної оплати за навчання у мистецьких школах м. Черкаси звільнено такі категорії дітей:

  • діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
  • діти з числа осіб, визначених у ст.10, ст.101 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (діти із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та із сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України);
  • діти із числа осіб, визначених п.19 ст.6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (діти із сімей учасників АТО/ООС та осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України).

Для звільнення від оплати за навчання батькам або іншим законним представникам необхідно надати в обов’язковому порядку такі документи:

1. для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів:

  • заяву на ім’я директора установи про звільнення від оплати за навчання у мистецькій школі м.Черкаси;
  • копія довідки про підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи/документа, який підтверджує статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

2. для дітей з числа осіб, визначених у ст.10, ст.101 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

  • заяву на ім’я директора установи про звільнення від оплати за навчання у мистецькій школі м.Черкаси;
  • копію документа, що підтверджує відповідний статус.

3. для дітей із числа осіб, визначених п.19 ст.6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

  • заяву на ім’я директора установи про звільнення від оплати за навчання у мистецькій школі м.Черкаси;
  • копію довідки встановленого зразка про безпосередню участь в АТО/ООС та заходах з оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації.


« повернутися до списку новин