Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Визначені імена спортсменів, які наступного року будуть отримувати міські стипендії

Дата: 21.12.2022 15:51
Кількість переглядів: 27

Стипендії міської ради та міського голови провідним черкаським спортсменам та тренерам запроваджені з метою їх заохочення та стимулювання до успішних виступів у національних та міжнародних змаганнях. Їх виплата відбувається відповідно до міської «Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки». 

Перелік стипендіатів визначає спеціально створена комісія. Наразі нею визначені 64 щомісячних стипендій міської ради та міського голови провідним спортсменам та тренерам, а саме: виплачуватись 15-ом провідним спортсменам та 12-ом їхнім тренерам, 25-ом перспективним спортсменам, 7-ом спортсменам командних ігрових видів спорту та 5-ом спортсменам з інвалідністю.

Сьогодні конкурсна комісія сформувала список спортсменів та тренерів, які у 2023 році будуть отримувати щомісячні стипендії.

Так, до цього переліку увійшли наступні спортсмени та тренери нашого міста:

Провідні спортсмени та їхні тренери (розмір стипендії 2,5 мінімальної заробітної плати): Манько Артем (тренер Шкалікова Л. М.), Пустовіт Віктор, Теліженко Анастасія (тренер Аханкін В.Ю.), Котик Дарія, Куліш Сергій(тренер Чепурна Н.Ю.), Щербатюк Роман (тренер Зубов Ю.І.), Довгаль Тетяна (тренер Піскун О.В.), Махно Кароліна (тренер Мальований А.В.), Платонов Богдан (тренер Шкалікова Л.М.), Ткаченко Іван (тренер Зубов Ю.І.), Ковтун Ілля (тренер Надюк І.В.), Зачешигрива Богдан (тренер Чорний Є.С.), Погребець Данило (тренер Чорна Ю.М.), Дрозд Олександр (тренер Приходько І.М.), Комович Анастасія (тренер Римар В.І.).

Перспективні спортсмени (розмір стипендії 1,2 мінімальної заробітної плати): Примаченко Олександр, Чорнобривець Анна, Торопцева Владислава, Решетняк Олександр, Мальована Марина, Нечитайло Єлизавета, Гнідашева Валерія, Петренко Діана, Голубович Ростислав, Царан Ростислав, Новаковський Віталій, Каракай Олександр, Закутній Станіслав, Маркунін Ігор, Нечипоренко Денис, Безшийко Тетяна, Шарова Валерія, Трофімова Ілона, Гонцова Дарина, Наумченко Дар’я, Шишко Владислав, Іваненко-Кириліна Валерія, Ківа Даніл, Сапегін Ярослав, Кирилін Олексій.

Командні ігрові види спорту (розмір стипендії 1,2 мінімальної заробітної плати): Кулинич Богдан, Васьковський Владислав, Волошун Владислав, Хімко Денис, Чемерис Богдан, Капац Семен, Косенко Олександр.

Спортсмени з інвалідністю (розмір стипендії 1,2 мінімальної заробітної плати): Коваль Максим, Данилюк Роман, Дорошенко Олександр, Половинка Євгенія, Лавріненко Володимир.

 «Наші спортсмени нині виконують надзвичайну місію, адже не просто стимулюють однолітків до наполегливої роботи над собою, і прославляють наше рідне місто в Україні і за її межами, - вони стали своєрідними послами миру та єднання України скрізь, де бувають. Вони наочно демонструють, що наш народ сильний, він воює за загальнолюдські цінності і при допомозі світу обов’язково переможе. Тому міська влада у цей час має особливо підтримувати юні таланти спорту», - зазначила Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, що з 2017 року у Черкасах успішно діє «Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки», яка передбачає виплату стипендій спортсменам, їхнім тренерам та спортсменам з інвалідністю. В минулому році за ініціативи заступниці міського голови Анастасії Чубіної Програму було дофінансовано та кількість стипендій збільшилась.


« повернутися

Вхід для адміністратора