Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Ще один грантовий проєкт втілено в життя

Дата: 16.06.2023 15:51
Кількість переглядів: 12

Сьогодні відбулася презентація мініскульптури «Скрипка», яка розташована на будівлі одного із корпусів Черкаської дитячої музичної школи №2. Творчий проєкт став можливим завдяки грантовим коштам, виділеним у цьому році в рамках міської програми в галузі культури м. Черкаси.

Автором цієї роботи є Владислав Димйон, відомий черкаський скульптор, який вже має на своєму рахунку такі унікальні та відомі в місті проєкти, як пам'ятник Василеві Симоненку у сквері біля Палацу одружень та пам'ятник слюсарю-сантехніку біля Черкаського водоканалу.

«Приємно, що в нашому місті зустрічається так багато обдарованих, творчих і енергійних людей, які прагнуть розвивати Черкаси як центр культури та мистецтва. Ми багато разів бачили, яким важливим є мистецтво, що надихає нас та підтримує у найважчі часи. Сподіваюсь, що створена скульптура тепер буде надихати інших на цікаві творчі ідеї та стане справжньою прикрасою мистецького закладу», - зазначила заступниця міського голови Anastasiia Chubina.

Бронзова мініскульптура «Скрипка», за ідеєю Владислава, є початком проєкту невеликих скульптур музичних інструментів, які будуть розташовуватися по всьому місту. Для розміщення першої скульптури обрали відреставровану будівлю музичної школи, яка є прикрасою нашого міста і розташована в центрі Черкас.


« повернутися

Вхід для адміністратора