Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Дистанційна гра в шахи з використанням найсучасніших технологій в БМЦ

У період карантину, що спричинений поширенням короновірусу головне – не панікувати і розвивати своє критичне мислення та лідерські якості, що допоможуть нам усім уникнути небезпеки.

         У ці складні дні юні черкасці мають змогу дистанційно навчатися гри в шахи з використанням найсучасніших технологій. Кваліфіковані тренери шахового клубу «Дебют» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР кожного вечора о 20.00. годині проводять традиційний тренувальний турнір Debut OPEN на ігровому сервері Lichess, до якого приєднатися може кожен бажаючий. У цих турнірах беруть участь тренери, що записують коментарі своєї гри на відео з можливістю його вивчення вихованцями та юними спортсменами ШК «Дебют», серед яких Чемпіони міста, області.

         18 березня на турнірі взяли участь 28 юних шахістів. Перше місце поділили Олексій Григор’єв, тренер шахового клубу, Кандидат у майстри спорту, та «Stappvargen», гравець зі Швеції, якому дуже сподобалась гра; третє місце посів Кирило Усиченко, четвертим став Сергій Хоменко (вихованці «Дебюту»).

         Приєднатися до турнірів можна, написавши в особисті повідомлення тренеру Олексію Григор’єву (https://www.facebook.com/alegriblog, тема листа «ХОЧУ НА ТУРНІР»).« повернутися до списку новин