Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

«Робоняня» черкаської школярки перемогла на фестивалі STEM-проєктів

Дата: 14.06.2022 15:54
Кількість переглядів: 18

У Чернівцях завершився відкритий обласний фестиваль STEM-проєктів учнівської молоді на тему «Роботи-помічники». Його мета - запровадження інноваційних напрямів STEM-освіти, підвищення інтересу учнівської молоді до вивчення природничо-математичних дисциплін, популяризації науково-технічної творчості, залучення до конструювання, моделювання, робототехніки, електроніки, створення і програмування роботизованих систем.

Українські учні різних вікових категорій представили десятки цікавих проєктів. Серед них, зокрема, «Робот Котогодувальник», «Фітнес нашийник для тварин» «Годівничка для рептилій», «Робот помічник для людей із вадами зору», «Фітнес-тарілка», «Робот-медбрат», «Браслет антистрес» та багато інших дійсно корисних робіт.

Учасники з усіх регіонів захищали власні роботи в режимі онлайн-форматі.

Учениця 4-Д класу Дев'ята Гімназія Євангеліна Жуган перемогла у номінації «Віртуальні проекти» (молодша вікова категорія). Її проєкт «Робоняня: Dobrodar» (керівник Галина Журавель) набрав 360 балів та отримав впевнену перемогу.

«У нашому місті п’ять років тому на базі Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка з’явився перший в Україні навчально-тренінговий центр STEM-освіти. За цей час маємо багато здобутків черкаських учнів. І ось вже найменші школярі почали отримувати перемоги. Пишаємось та вітаємо нашу ученицю та її вчительку!», - зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора