Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У цьому році головна спортивна арена Черкащини відзначає свій ювілей

Дата: 28.10.2022 15:56
Кількість переглядів: 16

Сьогодні, з нагоди відзначення 65-річчя відкриття у м. Черкаси центрального стадіону, відбувся круглий стіл за участі заступниці міського голови Анастасія Чубіна, начальниці управління гуманітарної політики Анни Гавриш, директора КП МСК «Дніпро» Юрія Гончарова та почесних гостей: колишніх очільників стадіону, істориків та краєзнавців міста.

Загалом поспілкувалися про історію, персоналії та сьогодення, згадали цікаві факти з історії головної спортивної арени Черкащини, поговорили про перспективи розвитку спортивно-соціального та психологічного центру для ветеранів війни на базі КП «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро».

«За всю свою історію цей стадіон приймав велику кількість різноманітних змагань та турнірів різних рівнів – від місцевих до міжнародних, тут відбулась величезна кількість концертів та різноманітних культурно-мистецьких заходів, тут зросло не одне покоління успішних черкаських спортсменів, які промоціюють наше місто далеко за межами України. Проте нам є куди рости та розвиватись. На цей рік в нас було багато амбітних планів з модернізації та удосконалення матеріально-технічної бази закладу, і маю всі сподівання, що після нашої Перемоги все задумане ми обов’язково реалізуємо»- звернулася до присутніх заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора