Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Міністерство молоді та спорту спільно з НОК України нагородили черкаську гімназистку

Дата: 31.01.2022 16:14
Кількість переглядів: 10

25 січня за участі Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, першої заступниці міністра закордонних справ України Еміне Джапарової відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів першого Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ? спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього», проведеного серед учнів серед учнів 8-11 класів асоційованих шкіл ЮНЕСКО, з нагоди відзначення 75-річчя цієї організації. Конкурсні роботи подавались у трьох номінаціях: аматорський фільм, творче есе, малюнок.

Серед призерів конкурсу -восьмикласниця Перша міська Гімназія Юлія Хоменко, яка отримала Дипломом третього ступеня у номінації "Відеофільм". Нагороду та цінні подарунки Юлії вручили представники Міністерства молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету України. Слід зазначити, що юна гімназистка - єдина з переможців брала слово для виступу, який вона продублювала англійською мовою.

Довідково: Головною метою конкурсу, присвяченого 75-річчю діяльності ЮНЕСКО, було поширення принципів і цінностей Організації серед дітей та юнацтва, а також виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища.

Конкурс проходив у період з 11 жовтня по 25 листопада 2021 року. Свої роботи на розгляд журі надіслали учні 42 Асоційованих шкіл ЮНЕСКО з усіх куточків України. До фінального етапу були відібрані 22 відеофільми, 36 есе та 30 малюнків. Результати конкурсу були оголошені 20 грудня 2021 року – у Міжнародний день солідарності людей.


« повернутися

Вхід для адміністратора