Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

У черкаській школі затінок під деревами перетворюють на галявини для «зелених уроків»

Свого часу Василь Сухомлинський заохочував педагогів проводити уроки на природі, адже це, на його думку, не лише сприяє всебічному розвитку дитини, але й розвиває спостережливість, формує науковий світогляд, виховує любов до всього живого і, власне, до самого життя.

«Зелені уроки» - прекрасна альтернатива звичайним урокам, особливо для найменших учнів, адже діти одночасно і навчаються, і перебувають на свіжому повітрі. Цікавими одразу стають як заняття з фізкультури, так і з мистецтва, вивчення літератури та мови, дослідження світу тощо.

У одній із черкаських шкіл учнів очікуватиме приємний сюрприз – затінок дерев на шкільному подвір’ї перетвориться на чудові зелені зони для проведення уроків.

В адміністрації закладу переконані, що такі «зелені уроки» на свіжому повітрі будуть більш динамічними і допомагатимуть дітям краще вивчати новий матеріал та обов’язково принесуть малечі чудові нові враження і задоволення від їх проведення.

Звичайно, всі заняття відбуватимуться лише з врахуванням безпекової ситуації та погодних умов.« повернутися до списку новин