Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Підрядник виконує гарантійний ремонт покриття мультифункціонального спортмайданчика по вул.Героїв Дніпра

Дата: 13.04.2021 16:22
Кількість переглядів: 12

Покриття на спортивному майданчику по вул.Героїв Дніпра, який перебуває на балансі КП «Будівельник», має бути відновлене в найкоротші терміни. На цьому наголосив міський голова Анатолій Бондаренко під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств.

«До мене почали масово звертатись із скаргами містяни, що нібито об’єкт відкрили пів року тому, а тепер знову закрили і знімають покриття та демонтують ворота. Треба роз’яснити людям ситуацію», - наголосив міський голова.

Насправді ж, як пояснила директорка спортивного комплексу «Будівельник» Світлана Бондар, там коштом підрядника відбувається гарантійний ремонт через неякісно виконані попередні роботи.

«У 2019 році розпочалось будівництво мультифункціонального майданчика для заняття ігровими видами спорту по вулиці Героїв Дніпра. Так, за проектом об’єкт має бути зданий в експлуатацію у 2021 році. Наразі будівництво триває. Проект реалізовується на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджету 50% на 50%, загальна вартість якого складає 1437,564 тис грн. Наразі на майданчику підрядник проводить гарантійний ремонт – заміну верхнього гумового шару», - зазначила вона.

Як розповів директор підрядної фірми ТОВ «Будпроект-2018» Микола Шейка, роботи на майданчику виконувались згідно проектної документації. Утім, через те, що постачальник продав неякісний клей, через який верхній гумовий шар майданчика був зіпсований, зараз його повністю демонтували.

«Нові якісні матеріали уже закуплені, ми беремо на себе зобов’язання замінити все власним коштом. Зараз ми чекаємо покращення погодних умов, щоб завершити ремонтні роботи. Як тільки погода нам дозволить це зробити, - не буде дощу і вологи, ми за декілька тижнів виконаємо все і зможемо здавати об’єкт в експлуатацію», - пообіцяв керівник підрядної організації.

Орієнтовний термін закінчення робіт – кінець травня цього року.


« повернутися

Вхід для адміністратора