Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відбувся благодійний ярмарок

Дата: 01.09.2023 17:24
Кількість переглядів: 19

Сьогодні вчителі, батьки та учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка організували Першовересневий благодійний ярмарок під гласом «Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися»

Учасники ярмарку розгорнули локації, де жителі мікрорайону мали можливість купити солодощі, випічку, фрукти та багато іншого. Відвідувачі створювали різноманітні ручні вироби, такі як браслети та шопери, а також взяли участь у майстер класах та вчилися мистецтву.

На благодійний захід, щоб підтримати учасників завітали і заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики - начальниця управляння освіти Надія Євчак та депутат Черкаської міської ради Араік Рафікович Мкртчян.

Ярмарок також супроводжувався культурною різноманітністю, завдяки чому гості мали можливість насолодитися музичними та танцювальними виступами від талановитих артистів. Діти та дорослі з цікавістю і задоволенням поспілкувалася з кінологами та їхніми підопічними.

Благодійний ярмарок у Черкаській спеціалізованій школі №28 став чудовим прикладом того, як можна подякувати та підтримати військових, завдяки яким діти можуть піти до шкіл та здобувати знання.


« повернутися

Вхід для адміністратора